امروزه دنیای موشن گرافیک بسیار گسترده شده و روزبه روز با خروجی های متنوع تری روبرو هستیم.برای کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند ، دیدن موشن گرافیک و سبک های جدید امری ضروری است.در این مطلب می خواهیم به معرفی 5 منبع موشن گرافیک پردازیم.

امروزه در دنیای دیجیتال، وکتورها  بسیار پرکاربرد بوده و در موارد بسیار زیادی مورداستفاده قرار می‌گیرد. موشن گرافیک‌ها یکی از مواردی است که در آن از وکتورها استفاده می‌شود. امروز قصد داریم 5 سایت رایگان دانلود وکتور را به شما معرفی کنیم. قبل از دیدن سایت‌ها حتماً به نمونه کار های ویرا استودیو مراجعه کنید.

1- Freepik

freepik

بی‌شک سایت فری پیک یکی از بهترین و متنوع‌ترین سایت رایگان دانلود وکتور می‌باشد. در این سایت شما می‌توانید نسبت به نیاز خود، کلمه موردنظرتان را سرچ کرده و به نتایج دلخواهتان برسید. در سایت فری پیک علاوه بر وکتور، عکس‌های باکیفیت، آیکون و موکاپ نیز قابل دانلود می‌باشد. دامنه گستردگی دسته‌بندی‌های این سایت آن‌قدر زیاد است که شما در هر سرچ بدون پاسخ نخواهید ماند. لازم به ذکر است که در هنگام سرچ حتماً فیلتر Free را تیک بزنید تا جست‌وجو بر اساس محتوای رایگان باشد. با کلیک روی دکمه بالا یا اینجا می‌توانید وارد سایت شوید.

2- Vectorstock

vector stock photos 7

سایت وکتور استوک نیز یکی از بهترین سایت‌های دانلود وکتور می‌باشد. ممکن است پس از ورود به این سایت فقط با وکتورهای پولی مواجه شوید اما پس از کلیک روی Free Vector در بالای صفحه می‌توانید به تعداد زیادی وکتور رایگان دسترسی پیدا کنید. موتور سرچ این سایت نیز بسیار قوی بوده و نتایج خوبی برای شما به ارمغان می‌آورد. لازم است بدانید وکتورهای رایگان این سایت به نسبت Freepik از کیفیت پایین‌تری برخوردار است و برای دانلود کیفیت‌های بالاتر باید هزینه پرداخت کنید. با کلیک روی دکمه بالا یا اینجا می‌توانید وارد سایت شوید.

3- Vecteezy

vecteezy logo EB8C4A8250 seeklogo.com

سومین سایت دانلود وکتور رایگان Vecteezy است. این سایت وکتورهای باکیفیتی را در اختیار شما می‌گذارد و پس از ورود به این سایت می‌توانید ترند های روز را نیز دیده و دانلود کنید. وکتورهایی که در بالای آن‌ها ستاره صورتی‌رنگ موجود است، فقط با پرداخت هزینه قابل دانلود است اما وکتور های بدون ستاره را می‌توانید به‌راحتی و به‌صورت رایگان دانلود و استفاده کنید. این سایت علاوه بر وکتور، عکس‌های باکیفیتی را نیز در اختیار شما می‌گذارد که با فیلترها متنوعش می‌توانید به آنچه موردنیازتان است دست‌یابید. با کلیک روی دکمه بالا یا اینجا می‌توانید وارد سایت شوید.

4- Vectorportal

free vectors vectorportal

در سایت Vectorportal همه‌چیز رایگان است. دست روی هر چه بگذارید به‌صورت رایگان قابل دانلود می‌باشد.Vectorportal تنوع بسیار زیادی در وکتور دارد اما انتظار صحنه‌سازی‌های متفاوت نداشته باشید زیرا عمدتاً وکتورهای تک آبجکت در این سایت موجود است. با کلیک روی دکمه بالا یا اینجا می‌توانید وارد سایت شوید.

5- Vector

logo

در ابتدای ورود به سایت Vector.me با دسته‌بندی گسترده‌ای مواجه می‌شوید تا روند رسیدن به خواسته شما خیلی سریع‌تر صورت بگیرد. دسته‌بندی گسترده این سایت شمارا شگفت‌زده خواهد کرد و به‌راحتی می‌توانید با باز کردن هر وکتور اطلاعات دقیق آن ازجمله فرمت را مشاهده کنید. سایت Vector.me پیشنهاد‌ها خیلی خوب و پرتعدادی را نیز در اختیار شما می‌گذارد با کلیک روی دکمه بالا یا اینجا می‌توانید وارد سایت شوید.