ما چه کاره ایم ؟

خدمات تولید محتوای ویدئویی | خدمات ویدئو مارکتینگ

معرفی راهکارها و خدمات ویدئو مارکتینگ برای کسب‌وکارها، استارتاپ‌ها و سازمان‌ها

چرا باید ویدئو مارکتینگ را جدی بگیریم؟

مزیت‌های همکاری با ویرا استودیو

کیفیت مطلوب، توجه به خواسته‌های مشتری و وقت‌شناسی، مهم‌ترین ارزش‌های ماست. ما برای پایبندی به این ارزش‌ها، تلاش کردیم تا با طراحی و بهینه‌سازی فرآیند تولید محتوا و مدیریت پروژه چابک، به نوبه خود ارتباط کاری موثر و لذت‌بخشی را با کسب‌وکارها خلق کنیم.

علاوه بر آن، طی همکاری با کسب‌وکارها، در تلاشیم با ارائه رفتار و عملکردی حرفه‌ای، در راستای حفظ و تقویت اعتبار این مجموعه‌ها بکوشیم.

رویکردهای ویرا استودیو در تولید محتوای ویدئویی

کیفیت، جذابیت و رعایت معیارهای حرفه‌ای تولید، تنها دغدغه تیم ویرا استودیو در تولید محتوای ویدئویی نیست؛ بلکه ما به دنبال افزایش اثربخشی محتوا برای کسب‌وکارها هستیم. از این رو، قبل از آن‌که سبک و قالب محتوا را مشخص کنیم، تلاش می‌کنیم تا طی گفتگویی موثر با کارفرمایان، به فهم مشترکی از رویکرد تولید ویدئو، مبتنی بر نیازها و اهداف کسب‌وکار برسیم.

به همین دلیل قبل از آن‌که شما را با سبک‌ها و قالب‌های مختلف محتواهای ویدئویی آشنا کنیم، نظرتان را به مهم‌ترین رویکردهای ویرا استودیو در تولید محتوای ویدئویی جلب می‌کنیم. رویکردهایی که بر پایه‌هایی از دانش بازاریابی، فروش، برندینگ، روابط عمومی و توسعه کسب‌وکار استوار هستند.

رویکرد برندمحور

تاکید روی افزایش آگاهی برند و شهرت و محبوبیت کسب‌وکار

رویکرد محصول‌محور

تاکید روی تقویت بخش بازاریابی و افزایش فروش با معرفی اثربخش محصولات

رویکرد مخاطب‌محور

تاکید روی نیازها و دغدغه‌های مشتریان و ارتقاء رضایت آن‌ها

رویکرد برندمحور در تولید محتوای ویدئویی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد،

تولید ویدئوهای آموزشی

هر کسب‌وکار برای افزایش فروش و رضایت مشتریان از  پشتیبانی و نیز آموزش کارمندان به مجموعه‌ای از محتواهای آموزشی ویدئویی نیاز دارد؛ مانند: آموزش استفاده از محصول، افزایش آگاهی، راهنمای خرید و پشتیبانی، انتقال تجربه بین کارمندان و غیره.

ویدئوی تجربیات مشتریان

اگر مشتریانی وفادار و شاخص دارید که از کالا و خدمات شما استفاده کرده و از آن رضایت دارند، از تجربه استفاده آن‌ها از محصولات‌تان ویدئویی حرفه‌ای تهیه کرده و آن را در معرض دید سایرین قرار دهید. تحقیقات بازاریابی عصبی نشان داده، تاثیر «تایید شخص ثالث» و «اثر جمع» در متقاعدسازی سایرین به خرید نقش انکارناپذیری دارد.

محتواهای فرهنگ‌ساز

محتواهای ویدئویی که تولید می‌کنید، می‌تواند به‌طور مستقیم به برند و محصولات شما ارتباط نداشته باشد! هر کسب‌وکار در اکوسیستم و صنفی فعالیت می‌کند و می‌تواند برای ارتقاء سطح آگاهی و دانش مخاطبان آن صنف، محتواهایی تولید کرده تا همه‌گیر شوند. مثلا یک برند تولید دوچرخه، از تولید محتواهایی در حوزه سلامت و محیط زیست حمایت کند. حرکت در این مسیر، ورود به «اقیانوس سبز» کسب‌وکار است و نتیجه این فرآیند به بازارسازی، محبوبیت برند حامی و فروش بیشتر منجر می‌شود.

خدمات شاخص ویرا استودیو در تولید محتوای ویدئویی

در ویرا استودیو می‌توانیم با توجه به نیاز کسب‌وکارها، در سبک‌های مختلف، محتوای ویدئویی تولید کنیم؛ مانند:

مشاوره

مشاوره تبلیغات و طراحی انواع کمپین های تبلیغاتی خلاقانه برای رشد سریع تر انواع کسب و کار ها

رئال

تیزرهای تبلیغاتی، تصویربرداری و عکاسی رویداد، آنباکسینگ محصول، محتوای آموزشی و ویدئوکست.

انیمیشن

موشن‌گرافیک، اینفوموشن، کمیک‌موشن، ویدئوموشن، استاپ‌موشن و انیمیشن‌های دوبعدی و سه‌بعدی.

آشنایی با سبک‌های مختلف تولید محتوای ویدئویی

تماشای شاخص‌ترین نمونه‌کارهای ویرا استودیو

ما در ویرا استودیو تاکنون بیش از 300 محتوای ویدئویی برای مجموعه‌های مختلف تولید کرده‌ایم. در صفحه «کارنامه ما»، می‌توانید گزیده‌ای از این محتواها را برای بررسی توانایی‌های تیم ویرا استودیو، تماشا کنید.

نقطه آغاز همکاری با ویرا استودیو

قطعا مطالعه محتوای این صفحه و تماشای چند نمونه کار، نمی‌تواند به اندازه اجرای یک پروژه، عیار همکاری را مشخص کند. پس اگر فکر می‌کنید ویرا استودیو می‌تواند با تولید محتوای ویدئویی اثربخش به رشد مجموعه‌ شما کمک کند، وارد لینک زیر شوید تا گام اول را برای تعریف و اجرای نخستین پروژه کاری برداریم.