همه چیز درباره پادکست

پادکست، مجموعه یا سینگل ترک‌های صوتی با موضوع و هدف مشخصی می‌باشد. ارائه محتوا به‌صورت پادکست در سال ۲۰۰۴ به محبوبیت رسید و گسترش آن شروع شد. در سال ۲۰۰۴ گسترش و محبوبیت این پدیده به حدی بوده است که حتی کاخ سفید هم تعدادی از سخنرانی‌های جرج بوش را به‌صورت پادکست آماده کرده و بر روی وب‌گاه رئیس جمهور آمریکا قرار داده است.

از سوی دیگر با انتشار یک پرونده‌ی آوایی بر روی وب‌گاه ناسا که در آن استیو رابینسون، یکی از متخصصین حاضر در فضاپیمای دیسکاوری، راجع به مأموریت این سفینه توضیح می‌داد. رسانه‌ها با هیجان بسیار از «اولین پادکست ارسال‌شده از خارج از زمین» و «راه‌یابی پادپخش‌گری به منظومه‌ی شمسی» نوشتند.

بسیاری از تحلیل گران دیجیتال مارکتینگ، با توجه به استقبال مخاطبان از پادکست، ترند سال ۲۰۲۰ در زمینه مارکتینگ را پادکست می‌دانند.

با ارائه پادکست شما این امکان را دارید که در اکثر زمان‌ها در کنار مخاطبان خود باشید و پیغام خود را به گوش آن‌ها برسانید.

کجاها می تونم پادکست بشنوم؟

در نرم‌افزارهایی مثل اپل پادکستس، اورکست، کست باکس، اسپاتیفای، ساوندکلاود، گوگل پادکستس، اتیچر‌، تلگرام و نرم‌افزارهایی از این قبیل می‌توانید پادکست موردنظر خود را بشنوید.

کجاها می تونم پادکستم را منتشر کنم؟

در نرم‌افزارهایی مثل اپل پادکستس، اورکست، کست باکس، اسپاتیفای، ساوندکلاود، گوگل پادکستس، اتیچر و تلگرام و نرم‌افزارهایی از این قبیل می‌توانید پادکست موردنظر خود برای شنوندگان منتشر کنید.

چگونه سفارش پادکست بدهم؟

شما می‌توانید جهت ثبت سفارش پادکست با ویرا استودیو تماس بگیرید.

چرا پادکست؟

دلایلی که شما را برای تولید پادکست قانع می کند

نیازسنجی

در پادکست، مصرف‌کننده بر اساس تقاضای مشخص خود، به محتوای وب دسترسی دارد و مانند رادیو، مطالب به او تحویل داده نمی‌شود بلکه او، آن‌ها را بر اساس نیاز خود انتخاب می‌کند.

_

کنترل آسان

در این روش، امکان شنیدن هر بخش از محتوا، جلو و عقب بردن آن، شنیدن محدوده‌ی خاص از محتوا و سایر کنترل‌ها از طرف کاربر ممکن است. کاربر به هر تعداد بار که بخواهد می‌تواند محتوا را گوش دهد درحالی‌که در رادیو اینترنتی، چنین امکانی به‌خودی‌خود وجود ندارد.

{

بروزرسانی

در این روش، نیازی به مراجعه به وب‌گاه‌های مختلف برای دسترسی به انواع محتویات نیست و با تنظیم نرم‌افزار و افزودن نشانی پاد پخش موردنظر به فهرست، کپی محتوا به رایانه و درنهایت به دستگاه پخش آن به‌طور خودکار انجام‌شده و کاربر همیشه آخرین و جدیدترین اطلاعات را در دستگاه پخش محتوای صوتی خود خواهد داشت.

ارتباط قوی

مخاطب صدای گوینده را می‌شنود و ارتباط قوی‌تری نسبت به خواندن اطلاعات بر روی یک صفحه‌ی وب ایجاد می‌شود. اگر شما به‌طور منظم پادکست منتشر کنید، شنوندگان با صدا و سبک ارائه‌ی شما آشنا می‌شوند.

برخی نمونه کار های پادکست

تعرفه ساخت پادکست

بروزرسانی : خرداد 1399

پادکست

ادیت صدا و موسیقی

خروجی صوتی

تا 1 دقیقه

50.000 تومان

دارد

MP3

تا 2 دقیقه

75.000 تومان

دارد

MP3

تا 3 دقیقه

95.000 تومان

دارد

MP3

بیشتر از 3 دقیقه

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

* در صورت درخواست برای ساخت اکولایزر، قیمت آن جداگانه محاسبه می شود.

* در صورت درخواست مشتری برای تولید موسیقی اختصاصی، قیمت آن جداگانه محاسبه می شود.

* در صورتی که گوینده از طرف ویرا استودیو باشد، قیمت آن جداگانه محاسبه می شود.

مراحل ساخت پادکست

podcast flowchart 01

همین الان پروژه خاص خودت رو با ویرا استودیو شروع کن 🙂

ویرا استودیو هم اکنون با انعطاف پذیری بالا و تعهد کامل به خواسته های شما در تمامی خدمات آماده همکاری با شماست.