ویرا استودیو

ویرا استودیو در سال ۱۳۹۶ بانام «گروه هنرهای دیجیتال ویرا» باهدف تولید محتوای دیجیتال و بازی‌سازی شروع به فعالیت کرد. باگذشت زمان و در سال ۱۳۹۸ درخور تغییراتی شد و به ویرا استودیو تغییر نام داد و بازی‌سازی نیز از حوزه خدماتش حذف شد. اکنون ما با تولید محتوا در حوزه مالتی مدیا و با تلاش و کوشش بی‌نظیر تیم ویرا، با ارائه هر چه‌بهتر خدمات، به کسب کارتان کمک می‌کنیم تا به پیشبرد تبدیل مخاطب به مشتری قدم بردارید. ویرا استودیو را متفاوت می‌بینید پس همراه با ما  «خلاقانه دیده شو». ویرا در طول فعالیت خود با برندهای متعددی همکاری کرده و سهم کوچکی نیز در تولیدات تلویزیونی و صداوسیما داشته است. دراین‌بین روزبه‌روز به تجربیاتش افزوده می‌شود و در جهت تبدیل‌شدن به یک هولدینگ تولید محتوا پیش می‌رود.

ثمره 3 سال تجربه

ویرا استودیو در طول این سال‌ها همواره در جهت دیده شدن و پیشرفت همکارانش قدم برداشته است و در این میان سهمی هم در تولیدات صداوسیما داشته است. در اکوسیستم استارت آپ ها نیز ارتباط‌های خوبی برقرار کرده و با شناخت بازار و تولیدات جهت‌دار و مناسب سلیقه مخاطب‌های هر برند، تولیداتش را انجام داده است.

Z

تعهد به خواسته‌های مشتری

Z

سرعت عمل

Z

انعطاف پذیری

samare talash

برندهایی که به ما اعتماد کرده‌اند

logo seda va sima
logo shabake salamt
logo sakoo
logo poytek
logo shabake ofogh
logo nezam pezeshki
logo iran khodro
logo shabake ghoran
logo mojtame foolad
logo farabors
logo sazman estandard
logo sazman estandard
logo eseminar
logo eseminar
logo dehkade hooshman
logo banoobal
logo seda sima alborz

تیم ویرا استودیو

yahya

محمدرضا خرمیان

مدیرعامل و بنیان گذار ویرا استودیو

علاقه زیادی به کارآفرینی و کار تیمی دارم.به نظر من یک کارآفرین خوب باید اصول کسب و کار را بشناسه و بازاریاب خوبی باشه تا بتونه خودش و کارش رو خوب ارائه کنه. همچنین رهبر خوبی باشه که چالش هایی که پیش میاد رو با راه حل مناسب حل کنه.در این مسیر تجربیاتی دارم و در تلاشم که مربی و توسعه دهنده حرفه ای کسب و کار بشم.

 

ali

علی خرمیان

کارگردان ، انیماتور

از وقتی چشم به جهان گشودم فهمیدم که به تولید محتوای دیجیتال و حوزه انیمیشن سازی علاقه دارم…نه بابا شوخی کردمlaughing … اصلا تا سال 96 به همه سبک های انیمیشن می گفتم کارتون! اصلا نمیدونستم تولید محتوا چیه، چه برسه به دیجیتالیش!!! وقتی هم که وارد این حوزه شدم از رشته دانشگاهیم که مهندسی صنایع بود، انصراف دادم و در حال حاضر کارگردانی می خونم.

 

ehsan

احسان موسوی

تدوینگر ، انیماتور

داستان من از اونجایی شروع شد که دانشجوی رشته آی تی بودم و در کنارش سینما جوان هم چاشنی کارم شد.علاقه و جذابیت این عرصه واسم به قدری زیاد بود که باعث شد فعالیتم رو به صورت حرفه ای ادامه بدم و روز به روز به به دانسته ها و تجربیاتم اضافه کنم.این عرصه انقدر بزرگ  هست که نشه واسش انتهایی در نظر گرفت اما منم در تلاشم که سهمی ازش به دست بیارم.

 

همین الان پروژه خاص خودت رو با ویرا استودیو شروع کن 🙂

ویرا استودیو هم اکنون با انعطاف پذیری بالا و تعهد کامل به خواسته های شما در تمامی خدمات آماده همکاری با شماست.