اجاره استودیو تصوی ربرداری در اصفهان

اجاره استودیو کروماکی | اجاره آتلیه عکاسی | اجازه استودیو تصویربردار ی

اگر برای فیلم‌برداری و عکاسی به استودیو نیاز دارید، این امکان را داریم تا به‌صورت ساعتی یا روزانه استودیوی را در اختیار شما قرار دهیم. استودیوی ویرا، فضای مناسبی برای ساخت ویدئوهای آموزشی، ساخت تیزرهای تبلیغاتی برای محصولات، تولید ویدئوکست، عکاسی صنعتی و برگزاری سخنرانی‌های آنلاین با کیفیت است.

مشخصات و امکانات ویرا استودیو

امکانات و تجهیزات

مشخصات محیطی

تصاویر استودیو

شرایط عمومی استفاده از استودیو فیلم‌برداری و عکاسی ویرا استودیو

شرط اول

لوگو، یکی از ارکان اساسی هویت بصری برند است. بهتر است لوگوی ایستای برندتان را با ایده‌ای خلاقانه به حرکت درآورید و به اصطلاح آن را به «لوگوموشن» تبدیل کنید و در تمام ویدئوهای کسب‌وکارتان استفاده کنید.

شرط دوم

اگر مشتریانی وفادار و شاخص دارید که از کالا و خدمات شما استفاده کرده و از آن رضایت دارند، از تجربه استفاده آن‌ها از محصولات‌تان ویدئویی حرفه‌ای تهیه کرده و آن را در معرض دید سایرین قرار دهید. تحقیقات بازاریابی عصبی نشان داده، تاثیر «تایید شخص ثالث» و «اثر جمع» در متقاعدسازی سایرین به خرید نقش انکارناپذیری دارد.

شرط سوم

محتواهای ویدئویی که تولید می‌کنید، می‌تواند به‌طور مستقیم به برند و محصولات شما ارتباط نداشته باشد! هر کسب‌وکار در اکوسیستم و صنفی فعالیت می‌کند و می‌تواند برای ارتقاء سطح آگاهی و دانش مخاطبان آن صنف، محتواهایی تولید کرده تا همه‌گیر شوند. مثلا یک برند تولید دوچرخه، از تولید محتواهایی در حوزه سلامت و محیط زیست حمایت کند. حرکت در این مسیر، ورود به «اقیانوس سبز» کسب‌وکار است و نتیجه این فرآیند به بازارسازی، محبوبیت برند حامی و فروش بیشتر منجر می‌شود.

آژانس تخصصی تولید محتوای ویدئویی

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو استودیو با شماره 09132238248 تماس گرفته یا در واتس‌اپ پیام دهید.